Panoramy sferyczne

Wycieczki wirtualne

To najlepszy sposób zaprezentowania danego miejsca przez internet

Panoramy sferyczne

To najlepszy sposób zaprezentowania danego miejsca przez internet. Panoramy sferyczne w przeciwieństwie do zwykłych zdjęć, nie są ograniczone żadnym kadrem. Dają odbiorcy możliwość swobodnego rozglądania się we wszystkich kierunkach, poczucia atmosfery danego miejsca oraz nieograniczonego czerpania informacji o nim w ciekawy sposób.

 

Wykonujemy pełnoekranowe panoramy sferyczne zarówno pojedynczych obiektów, jak i zestawy panoram umożliwiające wirtualne wycieczki.

Każda panorama sferyczna, to zestaw kilkunastu, kilkudziesięciu i od jakości każdego z kadrów, od jego walorów, nie tylko technicznych, ale i estetycznych zależy finalny efekt prezentacji.

Przykładowe plany zdjęciowe:

  • Lokale gastronomiczne, restauracje, kawiarnie, puby itp.,
  • Sklepy, centra handlowe, salony sprzedaży,
  • Salony kosmetyczne, SPA, salony masażu itp.,
  • Obiekty muzealnych i sakralne,
  • Mieszkania, domy, rezydencje, ogrody, parki itp.,
  • Przestrzeń publiczna, skwery, parki, płace, ulice,
  • Wydarzenia publiczne, koncerty, zawody sportowe, sztuki teatralne,

Wirtualne Wycieczki:

To zestawienie praktycznie nieograniczonej ilości Panoram Sferycznych, między którymi jest możliwość swobodnego przemieszczania się za pomocą strzałek, mapki lub wybierając interesująca nas panoramę z listy lub ich miniaturek.

Dodatki do panoram sferycznych i wirtualnych wycieczek:

Wyskakujące okienka z informacjami lub grafiką.Mogą zostać przyporządkowane do określonego elementu panoramy sferycznej i pokazywanie po jego wciśnięciu, najechaniu na niego kursorem myszki lub zaraz po załadowaniu panoramy. Dają możliwość bardziej rozwiniętego opisania wybranych elementów panoramy tekstowo lub graficznie.

Wyskakujący nagłówek, opisy tekstowe umożliwiają opisanie wybranych elementów widocznych na panoramie sferycznej, a ich wyświetlenie następuje po najechaniu na nie kursorem myszki lub odrazu po załadowaniu panoramy.

Muzyka i dźwięki – również uruchomienie tego dodatku może zostać przyporządkowane do różnych elementów panoramy. „3D” oznacza, że jego natężenie oraz kierunek może być określony i daje duże wrażenie realizmu.

Flara świetlna, deszcz, śnieg  to animowane efekty graficzne, które mogą zostać dodane w celu ożywienia panoramy i nadaniu jej odpowiedniej atmosfery.

Hosting naszych prac na własnym serwerze + Domena  –   W ramach naszych usług oferujemy tani hosting naszych prac na własnym serwerze oraz domenę. Oferta skierowana głównie dla osób które nie posiadają jeszcze własnej strony internetowej i chcieliby aby nasza praca pełniła jej funkcje.

Elementy pozwalające poruszać się po wirtualnej wycieczce:

Strzałki – są standardowym sposobem poruszania się po wirtualnej wycieczce. Umieszczone w odpowiednich miejscach panoram sferycznych, umożliwiają swobodne przemieszczanie się między nimi.

Wysuwana lista panoram – są dodatkowym sposobem poruszania się po wirtualnej wycieczce. Przejście do wybranej panoramy następuje po kliknięciu na jej nazwę na liście.

Miniaturki – również są dodatkowym sposobem poruszania się po wirtualnej wycieczce. Miniaturka zawiera malutkie zdjęcie fragmentu panoramy po której kliknięciu następuje przejście do niej.

Panoramy Sferyczne są w technologii Flash lub HTML5 w zależności od urządzenia na którym są odtwarzane. Flash pozwala na umieszczanie wielu dodatków, takich jak animacje i filmy któe znacznie je ożywiają. HTML5 jest natomiast lżejszym systemem dla procesorów i może być wyświetlany w przeglądarkach internetowych na każym urządzeniu.

Panoramy Sferyczne

1. Panorama Sferyczna 1szt. – 220 zł/brutto

2. Panorama Sferyczna 2-5szt. – 200 zł/brutto

2. Kolejne Panoramy Sferyczne – 175 zł/brutto

Wycieczka Wirtualna

1. Połączenie Panoram w Wirtualną Wycieczkę ( do 5 panoram sferycznych)   – 100 zł/brutto

2. Dodanie każdej dodatkowej Panoramy do Wycieczki Wirtualnej – 15zł/szt.

3. Dodatkowe zdjęcie detalu – 10zł/szt.

4. Efekty dźwiękowe – 10zł/szt.

5. Hosting panoramy na serwerze www.lukow360.pl – 50 zł/rok

Fotografia Produktowa

– Packshot

– Packshot 360

lukow360@gmail.com

 

tel: 793 693 386

ul. Wyszyńskiego 28

21-400 Łuków

Napisz wiadomość

 

Wyszyńskiego 28